Pytania?

Czy w Stole na Szwedzkiej znajdę szwedzki stół?

Stół na Szwedzkiej to nie jest szwedzki stół, jakkolwiek sama forma bufetu jest stosowana, choć w nieco inny sposób niż ta, którą wszyscy znamy. Ciepłe i zimne dania są przygotowywane na świeżo i stawiane na wspólnym stole, gdzie możesz się nimi dowolnie dzielić z innymi i nakładać sobie dokładnie taką porcję jaką chcesz. I zjesz.

 

Czy stać mnie na kolację w Stole

Jeśli cenisz sobie wysokiej jakości jedzenie, niepowtarzalną obsługę i unikalne doświadczenie, a na co dzień wolisz sięgać po nieprzetworzone produkty o sprawdzonym i wartościowym składzie, to nie powinieneś się martwić. W Stole możesz zresztą równie dobrze zjeść za 30 zł/osobę, jak i 100. To zależy od Twoich zachcianek kulinarnych i preferencji:). Pamiętaj jednak, że Grzesiek woli przyrządzać najlepsze jedzenie.

 

Jestem weganinem, cukrzykiem, mam alergię na orzechy, nie mogę jeść warzyw strączkowych, nie toleruję nabiału – czy na stole znajdzie się coś dla mnie?

Tak. Możesz być na dowolnej diecie – Grzesiek z przyjemnością przygotuje dla Ciebie danie, które nie tylko możesz zjeść, ale i takie, którego jeszcze nigdy nie jadłeś. Pamiętaj, żeby dokładnie określić rodzaj swojej diety zanim pojawiasz się w Stole.

 

Mogę zrobić w Stole imprezę zamkniętą?

Tak. Możesz wziąć ze sobą około 16 osób. Stół na Szwedzkiej zamieni się wtedy w prywatną kuchnię z jadalnią, gdzie będziesz swobodnie świętować sukces w pracy, urodziny córki czy imieniny ciotki.

 

Czy do Stołu mogę wejść z ulicy lub zadzwonić w ten sam dzień?

Nie. Stół na Szwedzkiej nie jest typową restauracją, skoncentrowaną na tym, aby szybko obsłużyć jak największą ilość osób, dlatego zapowiedz się odpowiednio wcześniej, żeby Grzesiek mógł zrobić odpowiednie zakupy i zaplanować sobie pracę.

Czy w Stole znajdę menu? 

Nie, w Stole nie ma menu. Po rozmowie z Szefem Kuchni, w której podajecie osobiste preferencje oraz nietolerancje dania są dopiero dla Was przyrządzane, od podstaw – i to na Waszych oczach, bo kuchnia jest zupełnie otwarta!

Czy posiadamy kącik dla dzieci? 

Nie, jesteśmy zbyt małym miejscem, aby wydzielić pomieszczenie dla naszych najmłodszych Gości. Posiadamy krzesełko dla dzieci jak i kolorowanki oraz puzzle. Nieopodal znajduje się plac zabaw, gdzie większe pociechy na pewno będą się świetnie bawić! Nie mamy menu dla dzieci, ale gotujemy dla nich w pierwszej kolejności (pod warunkiem, że powiedzą nam co lubią ;))